konkurs - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

XXIX wojewódzki konkurs recytatorski

Opublikowany przez WTZ Polkowice w konkurs · 26/3/2018 22:45:43

Najstarszy konkurs recytatorski w Polsce wygrał uczestnik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach.

Pan Kamil swój sukces odniósł podczas XXIX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Placówek Specjalnych i Integracyjnych, gdzie reprezentował Polkowice.

Poziom konkursu wyróżniał się niebywale wysokim stopniem trudności, w związku, z czym Jury stanęło przed bardzo trudnym wyborem zwycięzców.

Udział osób z niepełnosprawnością w konkursie kształtuje ich osobowość i uczy poprzez literaturę tego, co najpiękniejsze i najwartościowsze w życiu. Umożliwia również konfrontację umiejętności recytatorskich i upowszechnia kulturę słowa mówionego.

W dobie pośpiechu i niedbałego posługiwania się polszczyzną ludzie często zapominają o pięknie ojczystego języka.

Serdecznie gratulujemy Panu Kamilowi oraz terapeucie Panu Staszkowi tego spektakularnego sukcesu.

Działalność WTZ jest finansowana ze środków PFRON, Powiatu Polkowickiego oraz Urzędu Gminy Polkowice.

Więcej zdjęć TUTAJ
XXIX Regionalny Konkurs Recytatorski

Opublikowany przez WTZ Polkowice w konkurs · 7/2/2018 14:36:10W dniu 07.02.2018 r. odbył się XXIX Regionalny Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych i Integracyjnych „Górnik świdrem węgiel kopie”.

Jest to najstarszy konkurs recytatorski w Polsce, który miał na celu prezentację i upowszechnienie żywego słowa, a także rozwijanie zainteresowań i uzdolnień twórczych oraz wzmocnienie poczucia własnej wartości u osób z niepełnosprawnością.

Poziom konkursu wyróżniał się bardzo wysokim stopniem trudności, w związku z czym komisji bez wątpienia było nie łatwiej przy wyborze zwycięzców.

Jednakże mamy przyjemność ogłosić i pogratulować p. Kamilowi, uczestnikowi Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach  zdobycia I miejsca w XXIX Regionalnym Konkursie Recytatorskim Placówek Specjalnych i Integracyjnych.

Pan Kamil został przygotowany do konkursu przez instruktora pana Stanisława.

Dzięki wygranej pan Kamil będzie reprezentował naszą placówkę na szczeblu wojewódzkim w Wałbrzychu. Jesteśmy bardzo dumni i jeszcze raz gratulujemy.

Działalność WTZ jest finansowana ze środków PFRON, Powiatu Polkowickiego oraz Urzędu Gminy Polkowice.

Więcej zdjęć TUTAJ
Wygrana w Orszaku Trzech Króli

Opublikowany przez WTZ Polkowice w konkurs · 22/1/2018 14:35:12

Mamy przyjemność ogłosić, że szopka wykonana przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach oraz dzieci uczęszczające na zajęcia w Pracowni Ceramicznej, biorąca udział w Ogólnopolskim Konkursie Szopek Orszaku Trzech Króli 2018, zajęła I miejsce!

Ten sukces nie byłby możliwy bez Waszych głosów. Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie! Cieszymy się, że mamy wokół siebie tyle przyjaznych osób.

Działalność WTZ jest finansowana ze środków PFRON, Powiatu Polkowickiego oraz Urzędu Gminy Polkowice.

Działalność Pracowni Ceramicznej jest finansowana ze środków Urzędu Gminy Polkowice.
Ogólnopolski konkurs szopek OTK 2017

Opublikowany przez WTZ Polkowice w konkurs · 5/1/2017 23:17:03

Kochani prosimy Was o oddawanie głosów w Ogólnopolskim Konkursie Szopek OTK 2017 na bożonarodzeniową szopkę wykonaną przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach.

Należy wejść TUTAJ i oddać głos na naszą niepowtarzalną szopkę.

Dziękujemy za wszelkie głosy i prosimy Was o przekazywanie tej informacji swoim znajomym i udostępnianie na swoich profilach.

Każdy głos ma znaczenie!!!

Nasza szopka ma numer 65
Konkurs plastyczny i poetycki w MGBP

Opublikowany przez WTZ Polkowice w konkurs · 12/5/2016 20:35:57Dwie uczestniczki Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach , Pani Sylwia i Pani Iwona, odniosły wielki sukces w otwartym konkursie poetyckim „W kilku strofach o… Bibliotekarkach” organizowanym przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Polkowicach.

Pani Sylwia zdobyła drugie miejsce, a Pani Iwona trzecie miejsce. W dniu 5 maja 2016 r. w Czytelni dla Dorosłych nastąpiło uroczyste wręczenie nagród. Obu naszym uczestniczkom składamy serdeczne gratulacje.

Link do wydarzenia na stronie MGBP w Polkowicach jest  TUTAJ

Działalność WTZ jest finansowana przez Starostwo Powiatowe w Polkowicach, Urząd Gminy Polkowice oraz PFRON.

Więcej zdjęć  TUTAJ

Następna
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego