wydarzenia - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Sprzątanie świata

Opublikowany przez WTZ Polkowice w wydarzenia · 25/9/2017 20:25:45W dniu 25 wrzesień 2017 r. uczestnicy z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach z wielką chęcią wzięli udział w corocznej akcji „Sprzątanie Świata". Tym samym pokazując, że nie jest im obojętny los i wygląd naszej planety.

Działalność WTZ jest finansowana ze środków Powiatu Polkowickiego, Urzędu Gminy Polkowice oraz PFRON.


Więcej zdjęć  TUTAJ
Szopka Bożonarodzeniowa

Opublikowany przez WTZ Polkowice w wydarzenia · 21/12/2016 23:15:03Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach serdecznie zapraszają do obejrzenia wyjątkowej Szopki Bożonarodzeniowej znajdującej się w Polkowickim Centrum Usług Zdrowotnych ZOZ S.A.

Elementy szopki zostały wykonane własnoręcznie przez osoby z niepełnosprawnością, z naturalnych i ekologicznych materiałów, podczas zajęć terapeutycznych.

Serdecznie dziękujemy Nadleśnictwu Lubin za nieodpłatne przekazanie świerków.

Działalność WTZ jest finansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Polkowicach, Urzędu Gminy Polkowice oraz PFRON.

Więcej zdjęć  TUTAJ
Hołd górnikom

Opublikowany przez WTZ Polkowice w wydarzenia · 2/12/2016 09:45:22Uczestnicy oraz pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach uczcili pamięć górników, którzy zginęli w kopalni Rudna składając kwiaty pod pomnikiem Górników Polskiej Miedzi. Składamy wyrazy współczucia ich rodzinom, przyjaciołom  znajomym.

Więcej zdjęć  TUTAJ

Pożegananie uczestnika Przemka Gorczycy

Opublikowany przez WTZ Polkowice w wydarzenia · 26/4/2016 15:22:40

Przed Panem Przemysławem, uczestnikiem Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach, otworzyła się szansa wkroczenia w kolejny etap usamodzielnienia.

Pan Przemek przez 4 lata uczęszczania do Warsztatu wykazywał się dużą aktywnością na zajęciach terapeutycznych i był stopniowo przygotowywany do podjęcia samodzielnej pracy.

W ramach rehabilitacji zawodowej odbywał praktyki zawodowe, spotykał się z doradcą zawodowym, był aktywnie przez nas wspierany i dzięki temu poczuł gotowość do podjęcia kolejnego kroku w podjęciu zatrudnienia.

Dzisiaj żegnaliśmy go jako uczestnika, życząc mu powodzenia w podjętym nowym wyzwaniu jakie daje mu Fundacja EUDEJMONIA w ramach projektu „Zatrudnienie Wspomagane”.

Celem projektu jest pomoc uczestnikom projektu w znalezieniu, podjęciu i utrzymaniu zatrudnienia na otwartym rynku pracy.

Trzymamy kciuki za realizację jego planów zawodowych.


Więcej zdjęć  TUTAJ
Otwarcie wystawy "Bojowy patriota"

Opublikowany przez WTZ Polkowice w wydarzenia · 8/4/2016 12:13:06

W piątek 8 kwietnia 2016 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach odbyło się otwarcie wystawy zbiorów uczestnika Warsztatu Terapii Zajęciowej Pana Pawła Kality pod nazwą BOJOWY PATRIOTA.

Pan Paweł od wielu lat rozwija swoje zainteresowania związane z militariami oraz historią. Zgromadził w tym czasie pokaźne zbiory, których część można obejrzeć na wystawie otwartej w dniach od 8 kwietnia do 6 maja.

Wystawa wywarła na nas olbrzymie wrażenie i serdecznie gratulujemy Panu Pawłowi ogromnej wiedzy, którą chętnie się z nami dzieli.
Serdecznie Państwa zapraszamy obejrzenia zbiorów Pana Pawła w holu I piętra Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Polkowicach.

Działalność WTZ jest finansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Polkowicach, Urzędu Gminy Polkowice oraz PFRON.

Więcej zdjęć  TUTAJ
Następna
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego