IX Polkowickie Prezentacje Niepełnosprawni - Sprawnym - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

IX Polkowickie Prezentacje Niepełnosprawni - Sprawnym

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 30/11/2017 14:22:56W dniu 29.11.2017 r. uczestnicy wraz z terapeutami udali się do Katolickiego Publicznego Przedszkola oraz Przedszkola Miejskiego nr 4, z kolei w dniu dzisiejszym, tj. 30.11.2017 r. odwiedzili oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 2 oraz Przedszkole Miejskie nr 5, aby wystąpić przed grupami przedszkolnymi.

Jest to już ostatnia odsłona przedstawienia „Wesoły Warzywniak” z okazji IX Polkowickich Prezentacji Niepełnosprawni - Sprawnym „Bariery są tylko w nas”.

Podekscytowane  dzieci nie mogły doczekać  się występu uczestników, dlatego też powitali ich gorącymi brawami. Uśmiechnięte twarze przedszkolaków i gromkie oklaski wskazywały, że przedstawienie bardzo im się podobało. Jest to wspaniała lekcja tolerancji, a dla osób z niepełnosprawnością możliwość przełamywania własnych barier i lęków.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorom oraz Pracownikom przedszkoli za zainteresowanie naszymi działaniami terapeutycznymi.


Działalność WTZ jest finansowana ze środków PFRON, Powiatu Polkowickiego oraz Urzędu Gminy Polkowice.

Więcej zdjęć  TUTAJ
Brak komentarzy

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego