04/2013 - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Konkurs

Opublikowany przez WTZ Polkowice w konkurs · 26/4/2013 21:24:07
Tags: konkurspolkowicepolkowickiecentrumanimacji

W dniu 26 kwietnia udaliśmy się do Polkowickiego Centrum Animacji w celu obejrzenia pokonkursowej wystawy XXV Ogólnopolskiego Konkursu Etnograficznego „PISANKA KRASZANKA” 2013. Obejrzenie wystawy pozwoliło uczestnikom zapoznać się z tradycyjnymi pisankami do których wykonania wykorzystano techniki przekazywane z pokolenia na pokolenia, ale i również z współczesnymi technikami wykonania oraz ekspozycji pisanek. Podczas wizyty w PCA mieliśmy również możliwość podziwiać pracę uczestniczki naszego warsztatu, która otrzymała Nagrodę Za Pomysłową Aranżację Pisanek w kategorii: Pisanka Tradycyjna.
Dyskoteka

Opublikowany przez WTZ Polkowice w dyskoteka · 25/4/2013 21:20:12
Tags: dyskotekapolkowicewtz

25 kwietnia w siedzibie warsztatu odbyła się dyskoteka. Podczas blisko czterogodzinnej zabawy parkiet był pełen roztańczonych i rozśpiewanych uczestników. Na czas dyskoteki pracownia edukacji i umiejętności życia codziennego została specjalnie przygotowana do tego, aby wszyscy mogli poczuć się, jak w prawdziwym klubie muzycznym, a świetna muzyka w połączeniu z profesjonalnym oświetleniem nie pozwoliły nikomu wyjść z imprezy bez pozytywnych wspomnień.
Ognisko

Opublikowany przez WTZ Polkowice w ognisko · 23/4/2013 20:55:21
Tags: ogniskościeźkazdrowiapolkowice

23 kwietnia udaliśmy się na ścieżkę zdrowia w Polkowicach w celu poszukiwania wiosny. Podczas wyjścia uczestnicy korzystali spędzali czas na wspólnych rozmowach i quizach. Uczestnicy mieli również możliwość  wspólnego grillowania wraz z zapoznawaniem się z zasadami bezpiecznego palenia ognia w miejscach do tego wyznaczonych oraz zabezpieczenia paleniska przed rozproszeniem ognia.Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego