11/2013 - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Spotkanie z gwiazdą - Moniką Kuszyńską

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 29/11/2013 21:04:03

Dnia 29 listopada 2013 roku uczestnicy Warsztatu wraz z opiekunami w ramach V Polkowickich Prezentacji Niepełnosprawni – Sprawnym wzięli udział w spotkaniu ze znaną wokalistką Moniką Kuszyńską, które odbyło się w kinie Polkowickim Centrum Animacji. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z historią Pani Moniki, która uległa wypadkowi co spowodowało, że jest osobą niepełnosprawną. Wszystkich urzekła siła walki Pani Moniki oraz to, że udowodniła, że marzenia się spełniają. Prowadzącymi spotkanie byli Pan Artur Gałuszko i nasza uczestniczka Pani Sylwia Mrowiec. Kulminacją spotkania był koncert repertuaru Pani Moniki przy którym uczestnicy się bardzo dobrze bawili.
V Polkowickie Prezentacje Niepełnosprawni - Sprawnym

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 28/11/2013 20:37:00

Dnia 28 listopada 2013 roku uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej wraz z rodzicami wzięli udział w spotkaniu poświęconym V Polkowickim Prezentacjom Niepełnosprawni Sprawnym pod hasłem: Potrafię!,  które odbyło się w Nowej Wsi Lubińskiej w której zorganizowana została wystawa prac plastycznych, ceramicznych wykonanych przez naszych uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz Stowarzyszenia ,, Radosne Serca’’. Uczestnicy Warsztatu z pomocą Instruktorów przygotowali zajęcia przy kołach garncarskich, lepienie z formy przestrzennej kubków oraz tworzenie aniołów ze sznura. Odwiedzający chętnie brali udział w warsztatach i mogli poznać różne techniki, jakie wykorzystane są podczas zajęć terapeutycznych. Radość była jeszcze większa gdy rzeczy zrobione przez siebie zostały uczestnikom wręczone na pamiątkę spotkania.

Wystawa prac

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 26/11/2013 20:14:50

Dnia 26.11.2013r. w Zespole Szkół w Polkowicach Warsztat Terapii Zajęciowej zorganizował wystawę prac. Otwarcie wystawy rozpoczął zaśpiewany wspólnie z uczniami  z Zespołu Szkół hymn osób niepełnosprawnych. Uczniowie szkoły mogli zapoznać się z działalnością naszej placówki, oraz z sukcesami i osiągnięciami naszych uczestników, które przedstawiła na prezentacji multimedialnej Pani Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej Edyta Pędzisz. Uczniowie mogli również podziwiać prace rękodzielnicze, ceramiczne, plastyczne jakie wykonali na zajęciach terapeutycznych nasi uczestnicy. Na zakończenie spotkania uczniowie dostali upominki zrobione przez uczestników Warsztatu.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego