03/2016 - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Czuwanie

Opublikowany przez WTZ Polkowice w święta · 25/3/2016 01:40:24

W Wielki Piątek grupa uczestników Warsztatu wzięła aktywny udział w adoracji przy Grobie Pańskim w Kościele p.w. św. Michała Archanioła w Polkowicach.

Ta refleksyjna i wzruszająca uroczystość została przygotowana pod okiem terapeutów Pana Staszka oraz Pani Magdy. Swoje zaangażowanie w obchody Triduum Paschalnego uczestnicy, Sylwia, Lucyna oraz Przemek, wyrazili poprzez śpiew i rozważania wielkopostne.

Serdecznie dziękujemy za umożliwienie uczestniczenia w tym wyjątkowym dniu ks. Dr. Jarosławowi Święcickiemu, który od wielu lat jest duchowym opiekunem oraz przyjacielem naszej placówki.


Więcej zdjęć  TUTAJ
Życzenia

Opublikowany przez WTZ Polkowice w święta · 23/3/2016 01:39:38Śniadanie Wielkanocne

Opublikowany przez WTZ Polkowice w święta · 23/3/2016 01:38:31W środę 23 marca uczestnicy, pracownicy oraz zaproszeni goście spotkali się na śniadaniu wielkanocnym zorganizowanym na Warsztacie.

Uczestnicy wraz z opiekunem pracowni gospodarstwa domowego przygotowali pyszne, tradycyjne potrawy, które znalazły się na stole pięknie udekorowanym przez pracownię artystyczną.

Śniadanie przebiegło w serdecznej, pogodnej oraz świątecznej atmosferze.


Więcej zdjęć  TUTAJ
Gra na Play Station

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 22/3/2016 01:37:28

Dzisiaj atrakcją dnia była wizyta w Dziale Multimedialnym MGBP.

Gra na PlayStation wciągnęła uczestników całkowicie, jak widać na załączonych zdjęciach.


Więcej zdjęć  TUTAJ
Wystawa portretu

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 16/3/2016 01:36:09Dzisiaj uczestnicy udali się do Urzędu Gminy Polkowice, aby obejrzeć wystawę prac plastycznych pt. „Jej portret”, wykonanych przez uczestniczki zajęć odbywających się w Polkowickim Centrum Animacji. Ich autorkami są mieszkanki miasta.

Uczestnicy mieli okazję zetknąć się z całą paletą ludzkich uczuć przekazanych w formie artystycznego wyrazu poprzez rysunek i malarstwo.

Więcej zdjęć  TUTAJ
Następna
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego