11/2017 - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

IX Polkowickie Prezentacje Niepełnosprawni - Sprawnym

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 30/11/2017 14:22:56W dniu 29.11.2017 r. uczestnicy wraz z terapeutami udali się do Katolickiego Publicznego Przedszkola oraz Przedszkola Miejskiego nr 4, z kolei w dniu dzisiejszym, tj. 30.11.2017 r. odwiedzili oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 2 oraz Przedszkole Miejskie nr 5, aby wystąpić przed grupami przedszkolnymi.

Jest to już ostatnia odsłona przedstawienia „Wesoły Warzywniak” z okazji IX Polkowickich Prezentacji Niepełnosprawni - Sprawnym „Bariery są tylko w nas”.

Podekscytowane  dzieci nie mogły doczekać  się występu uczestników, dlatego też powitali ich gorącymi brawami. Uśmiechnięte twarze przedszkolaków i gromkie oklaski wskazywały, że przedstawienie bardzo im się podobało. Jest to wspaniała lekcja tolerancji, a dla osób z niepełnosprawnością możliwość przełamywania własnych barier i lęków.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorom oraz Pracownikom przedszkoli za zainteresowanie naszymi działaniami terapeutycznymi.


Działalność WTZ jest finansowana ze środków PFRON, Powiatu Polkowickiego oraz Urzędu Gminy Polkowice.

Więcej zdjęć  TUTAJ
Kiermasz Świąteczny

Opublikowany przez WTZ Polkowice w kiermasz · 30/11/2017 14:19:10

Osoby z niepełnosprawnością z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach serdecznie Państwa zapraszają na Świąteczny Kiermasz prac, wykonanych podczas zajęć terapeutycznych, który odbędzie się na Targowisku Miejskim w Polkowicach, w dniu 5 grudnia 2017 roku, w godzinach 9:30 -12:30.

Środki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na rehabilitację społeczną uczestników z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach.IX Polkowickie Prezentacje Niepełnosprawni - Sprawnym

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 28/11/2017 14:21:56W dniu 28.11.2017 r. uczestnicy wraz z terapeutami udali się do Przedszkola Miejskiego nr 6, aby wystąpić przed przedszkolakami. Jest to kolejna odsłona przedstawienia „Wesoły Warzywniak” z okazji IX Polkowickich Prezentacji Niepełnosprawni - Sprawnym „Bariery są tylko w nas”.

Dzieci z ogromnym zainteresowaniem i skupieniem oglądały występ uczestników, by na koniec wyróżnić ich gromkimi oklaskami. Jest to niesamowita lekcja tolerancji, a dla osób z niepełnosprawnością możliwość przełamywania własnych barier i lęków.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor oraz Pracownikom przedszkola za zainteresowanie naszymi działaniami terapeutycznymi.


Działalność WTZ jest finansowana ze środków PFRON, Powiatu Polkowickiego oraz Urzędu Gminy Polkowice.

Więcej zdjęć  TUTAJ
Czytanie bajek w SP2 w Polkowicach

Opublikowany przez WTZ Polkowice w spotkania · 27/11/2017 21:30:53

Uczestniczka Sylwia G. z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach pod opieką terapeutki P. Ani stale kultywują zajęcia integracyjne w polkowickich przedszkolach.

W dniu 07.11.2017 r. uczestniczka czytała bajki przedszkolakom w Oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 2 w Polkowicach.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor oraz Pracownikom Oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 w Polkowicach za zainteresowanie naszymi działaniami terapeutycznymi.

Działalność WTZ jest finansowana ze środków PFRON, Powiatu Polkowickiego oraz Urzędu Gminy Polkowice.

Więcej zdjęć  TUTAJ
Wystawa w holu PCUZ

Opublikowany przez WTZ Polkowice w wystawa · 27/11/2017 14:21:02

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Polkowicach w holu Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych ZOZ S.A. przygotowali w ramach IX Polkowickich Prezentacji Niepełnosprawni Sprawnym wystawę swoich prac wykonanych podczas zajęć terapeutycznych.


Działalność WTZ jest finansowana ze środków PFRON, Powiatu Polkowickiego oraz Urzędu Gminy Polkowice.
Następna
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego