wycieczka - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wycieczka na Kretę - część 2

Opublikowany przez WTZ Polkowice w wycieczka · 23/10/2018 22:12:12

Za nami kolejny, interesujący dzień na Krecie a to jeszcze nie koniec tej wspaniałej podróży.

Działalność WTZ jest finansowana ze środków PFRON, Powiatu Polkowickiego oraz Urzędu Gminy Polkowice.

Więcej zdjęć  TUTAJ
Wycieczka na Kretę - część 1

Opublikowany przez WTZ Polkowice w wycieczka · 23/10/2018 22:10:31Za nami pierwszy dzień pobytu na wspaniałej Krecie. Uczestnicy spędzili go bardzo aktywnie ☺ Mianowicie spacerowali wzdłuż plaży, zaliczyli pierwsze kąpiele w morzu oraz nie zabrakło w ich wykonaniu kąpieli w hotelowym basenie. ☺

Oczywiście nie może zabraknąć zdjęć z tak ważnego dla nich przeżycia jakim był lot samolotem.Działalność WTZ jest finansowana ze środków PFRON, Powiatu Polkowickiego oraz Urzędu Gminy Polkowice.

Więcej zdjęć TUTAJ
Wyprawa na Wielką Sowę

Opublikowany przez WTZ Polkowice w wycieczka · 26/3/2018 22:46:49W dniu 26.03.2018 r. trójka uczestników wraz z terapeutami, po wygranej pana Kamila w XXIX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim w Wałbrzychu, udali się na wyjazd do Przełęczy Sokolej, by stamtąd wejść na Wielką Sowę, najwyższy szczyt tego pasma, leżącego w Sudetach Środkowych.

Mimo pochmurnej pogody, zaśnieżonej drogi i spoczywającej na polach sporej pokrywy śniegu dotarli na sam szczyt. Dla osób z niepełnosprawnością taki wyjazd stanowił doskonałą możliwość przełamywania własnych barier i lęków.

Ponadto był wspaniałą okazją do integracji między uczestnikami, nabrania sił oraz poznania ciekawych miejsc, bowiem niektórzy z uczestników nigdy nie byli w górach.


Działalność WTZ jest finansowana ze środków PFRON, Powiatu Polkowickiego oraz Urzędu Gminy Polkowice.

Więcej zdjęć TUTAJ
Wycieczka do Bułgarii - 20 wrzesień 2017

Opublikowany przez WTZ Polkowice w wycieczka · 20/9/2017 20:17:06

Dziś ostatni dzień w słonecznej Bułgarii. Mieliśmy tu moc atrakcji i zabawy. Pogoda podczas naszego pobytu stale dopisywała. Ostatni dzień spędziliśmy korzystając z uroków plaż Morza Czarnego.

Bawiliśmy się tu świetnie i z pewnością będziemy miło wspominać nasz pobyt w Złotych Piaskach. Dziękujemy również naszemu Rezydentowi za przygotowanie dla nas niespodzianki.

Działalność WTZ jest finansowana ze środków Powiatu Polkowickiego, Urzędu Gminy Polkowice oraz PFRON.


Więcej zdjęć  TUTAJ
Wycieczka do Bułgarii - 19 wrzesień 2017

Opublikowany przez WTZ Polkowice w wycieczka · 19/9/2017 20:14:17W dniu dzisiejszym odwiedziliśmy przepiękne miasto Varna. Mieliśmy okazję po raz pierwszy zobaczyć niesamowity występ delfinów w Delfinarium w Varnie. Była to świetna zabawa.

Następnie zwiedziliśmy Sobór Zaśnięcia Matki Bożej oraz historyczne Mauzoleum Władysława III Warneńczyka w Varnie. Był to dla nas dzień pełen atrakcji i nauki.

Działalność WTZ jest finansowana ze środków Powiatu Polkowickiego, Urzędu Gminy Polkowice oraz PFRON.

Więcej zdjęć  TUTAJ
Następna
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego