03/2013 - WTZ Polkowice BLOG - WTZ Polkowice - Warsztat Terapii Zajęciowej w Polkowicach

SZUKAJ
Idź do spisu treści

Menu główne:

Niedziela Palmowa

Opublikowany przez WTZ Polkowice w święta · 25/3/2013 10:23:51
Tags: niedzielapalmowanajdłuższapalmapolkowice

24 marca 2013 roku w Niedzielę Męki Pańskiej uczestnicy warsztatu wraz z kadrą wzięli udział we Mszy świętej w Kościele pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski w Polkowicach.Przygotowywana przez wiele dni palma wielkanocna była z pewnością w tym roku jedną najwyższych palm w Polkowicach, ponieważ mierzyła sobie ponad dziesięć metrów.Po Mszy świętej Ksiądz Proboszcz Marek Pluskota poświęcił pokarmy w święconce przygotowanej przez uczestników. Następnie uczestnicy udali się do siedziby warsztatu, gdzie zasiedli do wcześniej przygotowanego tradycyjnego śniadania wielkanocnego. W uroczystym śniadaniu wziął również udział ksiądz Proboszcz Marek Pluskota zaproszony przez panią kierownik Edytę Pędzisz.

Dzień mężczyzny

Opublikowany przez WTZ Polkowice w święta · 12/3/2013 10:17:37
Tags: dzieńmężczyzny

12.03.2013 obchodziliśmy dzień mężczyzny. Nie chcąc pozostać dłużnymi za koncert z okazji Dnia Kobiet, Panie przygotowały niespodziankę.Kierując się tym, że każdy mężczyzna to „duże dziecko” panie, przygotowały niczym w przedszkolu pomieszczenie do leżakowania, a każdy mężczyzna  otrzymał butelkę ze smoczkiem napełnioną pyszną kaszką. Oczywiście nagrodą za dobre sprawowanie naszych „dużych maluchów” był poczęstunek w pracowni gospodarstwa domowego.Dzień kobiet

Opublikowany przez WTZ Polkowice w święta · 11/3/2013 10:05:29
Tags: dzieńkobiet

11.03.2013 odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Panowie warsztatu przygotowali program artystyczny specjalnie na tą okazję.
Panie mogły podziwiać jak dotąd w wielu przypadkach nieodkryte talenty wokalne panów. Podczas wielodniowych przygotowań przez instruktorów terapii w tajemnicy przed damską częścią, panowie dołożyli wszelkich starań, aby wydarzenie miało jak najwyższy poziom artystyczny. O całym procederze wiedziała jedynie pani kierownik, dzięki której pod pretekstem wiosennych porządków w magazynach warsztatu panowie mogli ćwiczyć program koncertowy.  Występ okraszony został również słodkim poczęstunkiem, a każda z pań otrzymała symboliczny kwiatek.


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego